Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Cibuti

Cibuti satılık emlak

 Cibuti Afrika Boynuzu'nda bulunur ve kuzeyde Eritre, batıda ve güneyde Etiyopya ve güneyde Somali ile sınır komşusu olan bir ülkedir. Cibuti'de, dünyanın en tuzlu su havzalarından biri var: Danakil çölünde bulunan Assal Gölü. Başkenti, Cibuti kıyı bölgesinde, Tadjoura Körfezi'nde yer alan Cibuti'dir. Tüm ülkenin nüfusunun çoğu burada yaşıyor, çünkü daha büyük şehir ve Kızıldeniz ile Aden Körfezi arasında önemli bir deniz ticaret yolu boyunca yer alıyor ve ana ithalat-ihracat limanı.

 

Başkent, Cibuti'de satılık mülk aramak için harika bir yer çünkü, özellikle limanlar ve Cibuti'yi Etiyopya'ya bağlayan elektrikli demiryolu gibi altyapı yatırımlarının artması nedeniyle 2019'da% 7 civarında bir büyüme bekleniyor.

 

Hükümet, ülkedeki emlak piyasasını o kadar geliştirmeyi planlıyor ki, Konut ve Kentsel Gelişim Bakanlığı’nın Bina Dışişleri Bakanı’nı kurdu. Bu yüzden Cibuti’de satılık emlak satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Gayrimenkul piyasasındaki elverişli an, istikrarlı bir siyasi iklim ve güçlü bir büyüme güvenliği ile de desteklenmektedir, bu nedenle Cibuti'de satılık mülklere yatırım yapma süresi oldukça uygundur ve emlak yatırımcıları için önemli fırsatlar vardır.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB